«Гуматал нано Терра»

Супромолекулярний поліядерний органічний структурант комплексної дії. Використання структуранту «Гуматал нано Терра» забезпечує повноцінне живлення мікрофлори грунту, для підвищення мікробоценозу родючого шару рунту, впливаючи на збільшення вмісту у родючому шарі таких макроелементів, як калій та фосфор, утворюючи комплекс з нерозчинними мінеральними солями. Створює умови для розвитку та культивування мікофлори грунту за рахунок мультиелементного живлення та розвиток азот фіксуючих бактерій.

До складу органічного структуранту «Гуматал нано Терра» входять: основні макроелементи (азот, фосфор, калій), основні мікроелементи в халатній формі (Mg, Ca, Fe, Cu, Zn, Mn, S) в легкозасвоюваній і збалансованій формі, Обробка грунту органічним структурантом «Гуматал нано Терра» вступає у реакцію з мінеральною складовою грунту, за рахунок полі електролітичних властивостей, створюючи поглинальний грунтовий комплекс. Маючи велику кількість функціональних структурних груп «Гуматал нано Терра» здатний запобігати утворенню нерозчинних мінеральних солей при внесенні мінеральних добрив. Регулює кислотність грунту, маючи pH 10,5. Збільшує буферну ємність грунту, запобігаючи його закисленню. Також за рахунок супромолекулярних сполук поліелектролітичної структури, структурує поверхневу вологу, затримуючи останню у прикореневій зоні рослини у наступному.

Рекомендації до застосування:

«Гуматал нано Терра» є водорозчинним розчином темно-коричневого кольору, кислотність pH 10,5, повністю готовим до застосування для підготовки баковій суміші з розрахунку 50л препарату на 1 га посівної площі. Метод внесення бакової суміші залежить від технології обробки та наявного обладнання. Обробка проводиться раз на 2 роки.