Комплексні добрива з мікроелементами на органічній основі

Монохелати для фертигації та гідропоніки

«Mono Zn+»

Компенсація дефіциту цинку. Дозоване внесення за результатами діагностики. створення індивідуальних багатоелементних комплексів на основі препаратів МОНО. Використання у гідропоніці та на відкритих ґрунтах.

далi

«Mono B+»

Компенсація дефіциту бору. Дозоване внесення за результатами діагностики. Створення індивідуальних багатоелементних комплексів на основі препаратів МОНО. Використання у гідропоніці та на відкритих ґрунтах.

далi

«Mono Cu+»

Компенсація дефіциту міді. Дозоване внесення за результатами діагностики. Створення індивідуальних багатоелементних комплексів на основі Препаратів МОНО. Використання у гідропоніці та на відкритих ґрунтах.

далi

«Mono Mo+»

компенсація дефіциту молібдену. Дозоване внесення за результатами діагностики. Створення індивідуальних багатоелементних комплексів на основі препаратів МОНО. Використання у гідропоніці та на відкритих ґрунтах.

далi

«Mono Co+»

Компенсація дефіциту кобальту. Дозоване внесення за результатами діагностики. Створення індивідуальних багатоелементних комплексів на основі препаратів МОНО. Використання у гідропоніці та на відкритих ґрунтах.

далi

«Mono S+»

Компенсація дефіциту сірки. Дозоване внесення за результатами діагностики. Створення індивідуальних багатоелементних комплексів на основі препаратів МОНО. Використання у гідропоніці та на відкритих ґрунтах.

далi

«Mono Mg+»

Компенсація дефіциту магнію. Дозоване внесення за результатами діагностики. Створення індивідуальних багатоелементних комплексів на основі Препаратів МОНО. Використання у гідропоніці та на відкритих ґрунтах.

далi

«Mono Mn+»

Компенсація дефіциту марганцю. Дозоване внесення за результатами діагностики. Створення індивідуальних багатоелементних комплексів на основі препаратів МОНО. Використання у гідропоніці та на відкритих ґрунтах.

далi

«Mono Fe+

Компенсація дефіциту заліза. Дозоване внесення за результатами діагностики. Створення індивідуальних багатоелементних комплексів на основі Препаратів МОНО. Використання у гідропоніці та на відкритих ґрунтах.

далi