Нова культура живлення та захисту рослини.

Використання синтетичних препаратів, не існуючих в природі, призводить до гормонального та біохімічного дисбалансу у грунті та рослинах, а як наслідок - зміни у фізіологічному розвитку рослини та впливає на людину, як споживача через продукти харчування.

В умовах швидкого розвитку землеробства та рослинництва, виникає потреба у більш економічно зважених підходах до внесення поживних комплексів та препаратів захисту рослин. Ринок препаратів захисту рослин дуже різноманітний не лише по ціні, а і по діючих речовинах. Тому фахівці нашої компанії ТОВ «НВП «Лабораторія Інноваційних Технологій» почали у 2010 році дослідження у напрямку розробки новітнього органічного препарату. Багато часу було приділено гуміновим препаратам, отриманим шляхом екстракції лужним розчином з торфу, бурого вугілля, сапропелю. Існує багато наукових статей відносно аналізу так званих гумітів, їх складу, кількісного вмісту мікроелементів. Ці данні дозволили проаналізувати фізіологічну та біохімічну дію органічних розчинів кислот та їх комплексів. На наш погляд, тенденції, які склались на сьогоднішній день, а також застосування аграріями органічних та синтетичних мікродобрив, комплексів на основі ЕДТА або цитратів, дали поштовх для розробки та пошуку нових комплексних утворень на основі органічних кислот, амінокислот, поліелектролітів, багатокомпонентних супромолекулярних легандоутворюючих розчинів, отриманих з органічних субстратів при каталітичному синтезі білків, пектинів, пептидів, жирів, мінералів та інше.

Створення багатофункціональних органічних препаратів, з високим ступенем поглинання необхідних компонентів без попереднього мікробіологічного перетворення, стало нашою основною метою. Такі препарати дають рослині дозований комплекс мікроелементів, які беруть участь у синтезі всіх необхідних ферментів та амінокислот при біогенезі рослини. Використання органічних супромолекулярних поліядерних комплексів дозволить суттєво покращити екологічну складову землеробства та рослинництва, а також зменшити навантаження на посівні землі шляхом переходу на фертигаційне живлення рослин, та створювати умови для відновлення родючості земель.

Різноманітність комплексоутворювачів дозволило отримати збалансовані мікроелементні комплекси з наступними металами: цинк, марганець, кобальт, мідь, залізо, магній, сірка, молібден та бору. Змішуваність комплексів між собою у відповідності до необхідних концентрацій, а сумісність з більшістю гербіцидів та пестицидів, зменшує питомі витрати на гектар посівної площі. При фертигаційному внесенні дуже важливо мати змогу приготувати бакову суміш комплексів металів та бору у чітко визначених концентраціях, які потребують культури за результатами агрохімічних аналізів по наявності мікро- та мікроелементів. Хелатні з’єднання металів, кількісний вміст та якісні показники комплексів, збалансовані у препаратах
«Гуматал нано» у відповідності до поглинальної здатності рослини. Результатом нашої праці є супромолекулярні поліядерні органічні добрива «Гуматал нано»
.

Наші добрива «Гуматал нано» піклуються за ваш врожай починаючи з підготовки грунту, обробки насіння для забезпечення якісних та рівномірних сходів, та повноцінного живлення рослини до збору врожаю.