Комплексні добрива з мікроелементами на органічній основі

Комплексні програми по позакореневому живленню на основі мультикомплексів «Гуматал нано»

«Озима пшениця»

Програма позакореневого живлення озимої пшениці розрахована на збереження сортових особливостей культури та підтримку повноцінного розвитку рослини у критичні фази органогенезу.

далi

«Яра пшениця»

Програма позакореневого живлення ярової пшениці призначена для пришвидшення вегетації рослини на первинних етапах розвитку, що дає змогу рослині максимально використати капілярну вологу ґрунту та поживні речовини на початку розвитку.

далi

«Ярий ячмінь»

Програма позакореневого живлення ярового ячменю призначена для пришвидшення вегетації рослини на первинних етапах розвитку, збільшення інтенсивності виділення в ґрунт інвертази та поліпшення поверхневого шару ґрунту

далi

«Соняшник»

Програма позакореневого живлення соняшнику розрахована на збереження сортових особливостей культури та запобігання мікроелементного дефіциту рослини у критичні фази органогенезу.

далi

«Озимий ріпак»

Програма позакореневого живлення озимого ріпаку розрахована на збереження сортових особливостей культури та підтримці повноцінного розвитку рослини у критичні фази органогенезу.

далi

«Ярий ріпак»

Програма позакореневого живлення ярового ріпаку розрахована на збереження сортових особливостей культури та підтримку повноцінного розвитку рослини у критичні фази органогенезу.

далi

«Соя»

Комплексні добрива з мікроелементами на органічній основі. Спеціалізовані мультикомплекси. Забезпечення мікроелементного живлення зернових культур .

далi

«Цукровий буряк»

Програма позакореневого живлення цукрового буряку розрахована на підтримку повноцінного розвитку рослини у критичні фази органогенезу.

далi

«Кукурудза»

Програма позакореневого живлення кукурудзи розрахована на збереження сортових особливостей культури та запобігання мікроелементного дефіциту рослини у критичні фази органогенезу.

далi