Комплекси до позакореневого живлення

Органічні супромолекулярні поліядерні добрива, призначені для позакореневого живлення рослин на етапах вегетації чутливих до дефіциту різних елементів.

«Гуматал Мультикомплекс
B+»

Органічне супромолекулярне поліядерне добриво, призначене для позакореневого живлення рослин на етапах вегетації, комплекс збагачений йонами бору в кількості не менше 17,5% (В2О3).

далi

«Гуматал Мультикомплекс
Zn+»

Органічне супромолекулярне поліядерне добриво, призначене для позакореневого живлення культур, збагачений йонами цинку сукупності повним набором мікроелементів, характеризується високою проникаючою дією, а також розширеним спектром комплексної дії.

далi

«Гуматал Мультикомплекс
Mo+»

Органічне супромолекулярне поліядерне добриво, забезпечення мікроелементного живлення культур з підвищеною чутливістю до дефіциту молібдену, або при низькій рухомості молібдену в ґрунті.

далi

«Гуматал Мультикомплекс
Co+»

Органічне супромолекулярне поліядерне добриво, забезпечення мікроелементного живлення культур з підвищеною чутливістю до дефіциту кобальту.

далi

«Гуматал Мультикомплекс
Fe+»

Органічне супромолекулярне поліядерне добриво, забезпечення мікроелементного живлення культур з підвищеною чутливістю до дефіциту заліза .

далi

«Гуматал Мультикомплекс
Mg+»

Органічне супромолекулярне поліядерне добриво, забезпечення мікроелементного живлення культур з підвищеною чутливістю до дефіциту магнію .

далi

«Гуматал Мультикомплекс
Mn+»

Органічне супромолекулярне поліядерне добриво, забезпечення мікроелементного живлення культур з підвищеною чутливістю до дефіциту марганцю .

далi

«Гуматал Мультикомплекс Mo+Co+Fe+Mn+»

Комплексні добрива з мікроелементами на органічній основі. Спеціалізовані мультикомплекси. Забезпечення мікроелементного живлення бобових культур у критичні періоди розвитку.

далi

«Гуматал Мультикомплекс

Fe+Mo+Co+»

Комплексні добрива з мікроелементами на органічній основі. Спеціалізовані мультикомплекси. Забезпечення мікроелементного живлення зернових культур .

далi

«Гуматал Мультикомплекс

B+S+Mn+Mo+»

Комплексні добрива з мікроелементами на органічній основі. Спеціалізовані мультикомплекси. Забезпечення мікроелементного живлення ріпаку.

далi

«Гуматал Мультикомплекс B+Mo+»

Комплексні добрива з мікроелементами на органічній основі. Спеціалізовані мультикомплекси. Забезпечення мікроелементного живлення зернових культур.

далi